kosiarki traktorki

O firmie

O firmie

Krysiak sp. z o.o. istnieje od 1990 roku. W ofercie firmy znajdą Państwo urządzenia spalinowe i elektryczne do prac w ogrodnictwie, rolnictwie, leśnictwie, a także do prac komunalnych –  traktorki z osprzętem japońskiej firmy ISEKI.

Oferujemy sprzęt ogrodniczy: od kosiarek ręcznych, spalinowych i elektrycznych, poprzez wertykulatory do traktorów trawnikowych i glebogryzarek, sprzęt leśny: pilarki łańcuchowe i kosy, oraz profesjonalny sprzęt komunalny do czyszczenia, odśnieżania i koszenia.

Firma jest laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień. W 2011 roku po raz czwarty otrzymała tytuł „Gazela Biznesu”. W 2012 po raz drugi zostaliśmy wyróżnieni w rankingu „DIAMENTY FORBESA”.

Jesteśmy przedstawicielem i dystrybutorem renomowanych amerykańskich i europejskich producentów urządzeń i maszyn ogrodniczych, których sprzęt charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz atrakcyjnymi cenami.

Posiadamy również własne marki sprzętu ogrodniczego: Faworyt, Lider i Handy.

Zaopatrujemy sieci marketów budowlanych, specjalistyczne sklepy narzędziowe i ogrodnicze, ale także oferujemy nasze produkty klientom indywidualnym.

Zapewniamy kompleksową obsługę firm, zakładów gospodarki komunalnej, przedsiębiorstw urządzających zieleń oraz klubów sportowych.

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz części zamienne do urządzeń ogrodniczych oraz silników spalinowych Briggs&Stratton i innych silników występujących w naszych urządzeniach.

Zapewniamy kompleksową, profesjonalną obsługę w zakresie sprzedaży i serwisu urządzeń, a nasi handlowcy i serwisanci służą fachowym doradztwem i pomocą przy doborze odpowiedniego sprzętu.

 

Iseki

Firma Krysiak Sp. z o.o. oferuje znakomitej jakości ciągniki komunalne do profesjonalnych zastosowań japońskiej firmy ISEKI z silnikami Diesla o mocach od 15 do 75 KM . Ciągniki te łączą w sobie jakość i nowoczesność japońskiej techniki z komfortem użytkowania.
O firmie

Krysiak Sp. z o.o. istnieje na rynku urządzeń i maszyn ogrodniczych od 1990 roku. Oferuje urządzenia elektryczne i spalinowe do prac w ogrodnictwie (kosiarki, traktorki, glebogryzarki itp.), leśnictwie (pilarki łańcuchowe, kosy) i rolnictwie oraz do profesjonalne urządzenia do prac komunalnych.


Kontakt

Krysiak Sp. z o.o.
ul. Rolna 6
62-081 Baranowo k / Poznania
Fax: +48 61 650 75 32
e-mail: krysiak@krysiak.pl
Tel: +48 61 650 75 33
www.krysiak.pl

Polityka prywatności

© 2012 Krysiak Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone. ISEKI - kosiarki traktorki
Realizacja: Borbis Media